Karta Klienta  LASER-WAR

Właściciele Kart Klienta ! Rozgrywając cztery pełnopłatne gry - piąta gra zawsze będzie gratis.

Posiadasz nasz voucher ? Sprawdź datę ważności oraz jego zawartość  klikając link -> status vouchera.

MultiSport   Nowość!

LASER-WAR w MultiSport

LASER-WAR w mediach

LASER-WAR w Miejscowej

Nowy Gadżet TVN Turbo w LASER-WAR

Legio24

LASER-WAR w Powiatowej

 

LASER-WAR w Miejscowej

Kameralne spotkania - dla firm

Organizujemy imprezy integracyjne, wynajmujemy sale do szkoleń.

W czasie zagrożenia Corona Virus zapraszamy jedynie do korzystania z zabaw laserowych.

Najczęściej organizowane u nas to imprezy integracyjne, albo ich początek. Laser tag (laserowy paintball) - w pełni bezpieczna, czysta - nie pozostawia żadnych śladów na odzieży inegracyjna o charakterze sportowym z dozą dobrego humoru. To kluczowy punkt agendy spotkania w LASER-WAR. 

Sala LASER-WAR na Państwa życzenie staje się salą konsumpcyjną lub szkoleniowo-konferencyjną - zalecamy do 12 osób (max 24).

Przerwy kawowe wypełnimy, jak trzeba. Lunch - Pizza, albo obiad serwowany przez firme cateringową.

No i w międzyczasie czysty ruch na Arenie grając w lasser tag i gimnastyka w Laserowym Labiryncie. Które stanowią doskonałe zajęcia/zabawy na wieczór integracyjny. W imprezie może uczestniczyć maksymalnie 36 osób.

A cel będzie osiągnięty

Po zabawie w LASER-WAR każdy cel w zasięgu każdego zepołu


 Szczegóły prosimy uzgadniać telefonicznie lub mailowo. W pełni dostosujemy się do Państwa potrzeb i porad też udzielimy.

Akceptujemy przelewy - informacje w zakładce Dane Firmy.

 Zaufali nam i dobrze się bawili Smile:

 Philips Polska Sp. z o.o. Philips Healthcare Philips Healthcare (do końca r. 2007 jako Philips Medical Systems division) – sektor koncernu Philips dedykowany szerokopojętej ochronie zdrowia. Lider w systemach medycznych dla szpitali, klinik, ambulatoriów i prywatnych gabinetów.W takich obszarach jak: obrazowanie rtg, ultrasonografia serca, monitoring pacjentów oraz automatyczne defibrylatory zewnętrzne Philips Healthcare zajmuje pierwsze miejsce na świecie.Philips jest obecnie spostrzegany na rynku jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm, które wyznaczają nowe standardy w opiece zdrowotnej.
Japan Tobacco Polska Sp. z o.o.                                                                                                                                                                          JTI w PolsceNa polskim rynku JTI obecna jest od 2003 r. Dzięki znaczącym inwestycjom i skutecznej strategii systematycznie się rozwijamy. Na początku 2013 r. JTI Polska osiągnęła udziały rynkowe przekraczające 16%. Do naszego portfolio należą m.in. takie marki jak: Camel, LD, Winston i Glamour.JTI Polska Sp. z o.o. zatrudnia w Polsce ponad 800 pracowników. W Warszawie mieści się Biuro Zarządu wraz z licznymi działami wspierającymi, w Gostkowie Starym koło Łodzi jest zlokalizowana nowoczesna fabryka produkująca na rynek krajowy i rynki globalne. Z kolei sieć sprzedaży, z przedstawicielami handlowymi JTI, obejmuje swoją działalnością obszar całego kraju.

 Berlin-Chemie 

BERLIN-CHEMIE AG to firma o bogatych tradycjach, która dynamicznie rozwijała swoją działalność. Historycznie, nasza obecność w Berlinie-Adlershof sięga roku 1890. Niektórzy z naszych pracowników są już piątym pokoleniem w swojej rodzinie, zaangażowanym w rozwój, produkcję i wprowadzanie na rynek leków w ramach działalności firmy, obecnie znanej pod nazwą BERLIN-CHEMIE AG. 

Inter-Vion

Inter-Vion S.A. z siedzibą w Warszawie istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Od 2000 roku większościowym właścicielem spółki jest francuska grupa La Brosse et Dupont (LBD). Na chwilę obecną jesteśmy jednym z największych dystrybutorów akcesoriów kosmetycznych w kraju, a nasze produkty dostępne są we wszystkich strategicznych sieciach handlowych oraz sklepach kosmetycznych i drogeriach w całej Polsce (ponad 2000 punktów).

Blachotrapez sp. z o.o.

 Blacho-Trapez to czołowy producent pokryć dachowych. Droga od 1970 dekarska firma  do obecnej chwili - 2 zakłady produkcyjne w Polsce i 1 u południowych sąsiadów, pokryta licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Tabor samochodowy przekroczył 100 szt. Jeden z zakładów zlokalizowany jest w Sękocinie 

 

Zapraszamy !